עמותות ומלכ”רים

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_text_separator title=”לקביעת פגישה ללא התחייבות וקבלת הצעת מחיר” i_icon_fontawesome=”fa fa-coffee” i_color=”mulled_wine” i_background_style=”rounded” title_align=”separator_align_left” color=”white” border_width=”2″ css_animation=”none” add_icon=”true”]

  [vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_text_separator title=”חבילת השירותים המותאמת לך אישית” i_icon_fontawesome=”fa fa-briefcase” i_color=”black” i_background_style=”rounded” title_align=”separator_align_left” align=”align_right” color=”black” border_width=”2″ add_icon=”true”][vc_toggle title=”פתיחת תיק ברשות המיסים” style=”simple” size=”sm”]מזל טוב, החלטת להקים עסק חדש.

  כעת עליך לפתוח תיק ברשויות המס השונות.

  במקום “לרוץ” בין משרדי מע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי אנו מציעים לך להיעזר בשירותינו לצורך פתיחת התיק ברשויות.[/vc_toggle][vc_toggle title=”שירתי הנהלת חשבונות” style=”simple” size=”sm”]

  שירותי הנהלת חשבונות הכוללים רישום ותיעוד של כל הפעילות הכספית של העסק.
  רישום מלא ומדוייק של הפעילות העסקית הינה הבסיס ל”ראש שקט” של כל עסק.
  הרישום והדוחות משמשים לא רק את רשויות המס, אלא זהו כלי חשוב שמשמש הן את בעלי העסק / החברה וכן גופים נוספים כגון בנקים ומשקיעים.

  [/vc_toggle][vc_toggle title=”התאמות בנקים וכרטיסי אשראי” style=”simple” size=”sm”]שיקוף מלא של תמונת המצב של העסק כוללת ביצוע התאמות בין החיובים של כרטיסי האשראי ותנועות הבנק.
  באמצעות שיטה / פעולות אילו באפשרותנו לוודא רישום מלא ומדויק של הפעלות העסקית.[/vc_toggle][vc_toggle title=”חשבות שכר” style=”simple” size=”sm”]

  כל בעל עסק המעסיק עובדים חייב להנפיק להם תלושי שכר.
  תלוש השכר הוא “תעודת הביטוח” של כל עסק לכל שהוא שילם לעובדיו את מלוא הזכויות שלהם.
  לא פעם שבתי המשפט חייבו מעסיקים לשלם לעובדיהם “שוב” כספים וזאת רק משום שלא ניתן היה להוכיח שהתשלום בוצע לעובד.
  תלושי שכר מפורטים ומדוייקים חוסכים לך, המעסיק, את “כאב הראש” והוצאות כספיות מיותרות

  [/vc_toggle][vc_toggle title=”ניכוי מס במקור וניהול ספקים” style=”simple” size=”sm”]כל עסק, קטן או גדול ככל שיהייה, צריך שיהיו ברשותו את שני האישורים האלו מרשות המיסים.[/vc_toggle][vc_toggle title=”אישור ניהול תקין” style=”simple” size=”sm”]שירותנו כוללים סיוע בבקשת וקבלת אישור ניהול תקין מרשם העמותות.[/vc_toggle][vc_toggle title=”דוחות על הפעילות” style=”simple” size=”sm”]דוחות הפעילות של על מלכ”ר מציגים את פעילותו של המלכ”ר בפן הכלכלי.

  דוחות אילו משמשים הן את הועד המנהל, רשם העמותות, רשות המיסים ואת האסיפה הכללית[/vc_toggle][vc_toggle title=”דיווחים ותשלומים לרשויות המס” style=”simple” size=”sm”]כל עסק, בין אם אתה עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע”מ או מלכ”ר, הינך חייב לבצע את הדיווחים והתשלומים לרשויות המס השונות במועדים ספציפים.

  הנהלת חשבונות מדוייקת ומלאה תמנע תשלומים גבוהים ומיותרים לרשויות המס.[/vc_toggle][vc_toggle title=”ייעוץ מס” style=”simple” size=”sm”]ייעוץ מס נכון המותאם באופן אישי אליך יחסוך לך כספים רבים.

  בין אם את/ה בעל מניות, משקיע, יזם, תאגיד, עצמאי או שכיר כדאי לך להיעזר בשירותנו ולקבל פתרון מיסויי אשר יפחית לך את חובות המס מצד אחד וישאיר לך יותר כסף בכיס[/vc_toggle][vc_toggle title=”אישור סעיף 46 / תרומות מוכרות במס” style=”simple” size=”sm”]כמוסד ללא כוונת רווח, באפשרותך לתת הטבת מס לתורמים שלך.

  על מנת שתוכלו להעניק לתורמים הטבת מס, עליכם להגיש בקשה לקבלת אישור מיוחד מרשות המיסים.

  משרדינו מלווה ומסייע לעמותות ולמלכ”רים לקבל את האישור.[/vc_toggle][vc_toggle title=”דוחות כספיים ומאזנים מבוקרים” style=”simple” size=”sm”]כל תאגיד מחוייב בהגשת דוחות מבוקרים על ידי רואה חשבון לרשויות המס.

  שירותינו כוללים ביקורת אחר הפעילויות העסקיות והצגתם בדוחות הכספיים המבוקרים של התאגיד[/vc_toggle][vc_toggle title=”ייצוג בפני רשויות המס” style=”simple” size=”sm”]

  לעיתים רשויות המס מבצעות בדיקה או ביקורת על הדוחות שהגשת או ביקור בעסק. שירותינו כוללים את ייצוגך בפני הרשויות על מנת לשמור על כל זכויותיך והטבות המס המגיעות לך

  [/vc_toggle][vc_toggle title=”ייעוץ עסקי” style=”simple” size=”sm”]בשוק כל כך רווי ותחרותי, כל עסק חייב לקבל ייעוץ עסקי ופרטני על מנת לצמוח.
  כמשרד מוביל שאיכפת לו מהצלחת לקוחותיו, יצרנו שיתוף פעולה עם FORWARD משרד לייעוץ, ייעול ופיתוח עסקי.
  כלקוח של משרדינו,  תהיה זכאי לפגישת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות
  [/vc_toggle][vc_toggle title=”שקיפות ותיק לקוח דיגיטלי” style=”simple” size=”sm”]אחד הערכים המובילים והחשובים לנו כמשרד הינו שקיפות ונגישות למידע ללקוח.

  אנו מציעים לך גישה לתיק האישי והדיגיטלי שלך שכולל את דוחות המס שלך, דוחות רווח והפסד, פירוט דיווחים לרשויות והכל בלחיצת כפתור מהאזור האישי שלך באתר.[/vc_toggle][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text]

  למעלה מעשור שאנו מלווים עמותות ומעניקים להם את מטריית שירותים רחבה המותאמת לצרכיהם המיוחדים.
  לא כל משרד יודע ומסוגל להעניק שירותים לעמותות, שכן אופי הפעילות בהן שונה ומיוחד.
  החל מהטיפול החשבונאי, התמיכות המוניציפליות והממשלתיות ועד למסכת חוקים נפרדת ומיוחדת.
  כמשרד מוביל, בעל חזון ,ראייה מרחבית ויכולת חשיבה מחוץ לקופסה בכל הקשור למתן שירות ללקוחותינו, יצרנו עבורך, חבילת שירותים המותאמת כמו כפפה לצרכיך.
  כמשרד המלווה למעלה מעשור גופים ללא כוונת רווח, יש לנו את הנסיון, וההיכרות העמוקה עם הנהלים והחוקים המיוחדים על מנת להתאים ולהעניק לכם את מלא השירותים והכלים אליהם תזדקקו.
  בין אם מדובר על ניהול שוטף, חידוד נהלים, דוחות מבוקרים, דוחות תקציב מול ביצוע, דוחות לתורמים, דוחות ודיווחים לרשם העמותות, טיפול והשגת אישורי תרומות, ניהול תקין ועוד.

  [/vc_column_text][button text=”הצטרפות לרשימת התפוצה שלנו” style=”tbutton7″ button_default_color=”customcolor” button_custom_color=”#81d742″ size=”medium” url=”http://ulab.activetrail.biz/%D7%94%D7%A6%D7%98%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%94″ target=”_blank”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_separator][vc_text_separator title=”שירותים המותאמים אישית לצרכיך” i_icon_fontawesome=”fa fa-gift” i_background_style=”rounded” title_align=”separator_align_left” color=”white” border_width=”2″ add_icon=”true”][vc_wp_custommenu nav_menu=”55″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-weixin” color=”mulled_wine” size=”sm” align=”center”][vc_text_separator title=”לקוחות מספרים” color=”mulled_wine” border_width=”2″][testimonial type=”quote” style=”dark” items=”10″ transition=”fade”][/vc_column][/vc_row]