לקביעת פגישה 058-7502227

לקביעת פגישה
058-7502227

השירותים שלנו – ייעוץ מס וייצוג מול רשויות המס

  • פתיחת תיק ברשות המסים – נעמוד לרשותך בהתנהלות מול כל הפרוצדורות מול הרשויות השונות, מבלי להתרוצץ בין משרדי המיסוי השונים.
  • ייעוץ מס – ייעוץ מס נכון שמותאם בדיוק לסיטואציה שלך יכול לחסוך לך סכומי כסף משמעותיים. נשמח לעזור לך להבין איך ניתן ליהנות מחוקי מיסוי שיפחיתו לך את חובות המס, וישאירו לך עוד כסף להשקעות עתידיות.
  • דיווחים ותשלומים לרשויות המס – כל עסק, קטן או גדול, פטור, מורשה, חברה בע”מ או מלכ”ר מחויבים בביצוע דיווחים ותשלומים לרשויות המס השונות, במועדים ספציפיים. הנהלת חשבונות מדויקת ומלאה תמנע תשלומים מיותרים לרשויות המס עקב עיכובים או טעויות. במסמינימלי נעזור לך עם הדיווחים הרלוונטיים בצורה שתחסוך לך זמן, כסף ודאגות. הדבר נכון גם אם יש לך הכנסות מיוחדות בארץ או בחו”ל, למשל הכנסות משכר דירה או רווחי הון מהשקעות, כדאי לחסוך כסף באמצעות ביצוע דיווחים לרשויות המס במועדים הקבועים בחוק.
  • ייצוג בפני רשויות המס – לפעמים רשויות המס מבצעות ביקורת מס או בדיקות לגבי הדו”חות שהגשת. באותה מידה נציג מטעם רשויות המס יכול לבקר אותך בשביל להעריך את הפעילות העסקית שלך. מהיכרותינו עם הרשויות השונות נוכל לייצג אותך בצורה המיטבית. נשמח לסייע לך ולייצג אותך מול רשויות המיסוי בשביל לשמור על כל הזכויות שלך.
  • ייעוץ לקראת פנסיה פרישה – יעוץ מס מדויק והתנהלות נכונה מול הגופים הרלוונטיים תחסוך לך אלפי שקלים מהסכומים שמגיעים לך. במסמינימלי נשמח לייעץ לך על מיצוי ההטבות והכספים שלך, כדי ליהנות משנים ארוכות של יציבות כלכלית לאחר הפרישה.
  • ניכוי מס במקור וניהול ספרים – נשמח לסייע לכם לקבל את האישורים המתאימים מרשות המסים בשביל שתוכלו להמשיך את פעילות העסק בצורה שוטפת ותקינה.
  • הערכת מס תקופתית – בדיקה מקיפה לגבי החובות וההטבות שיש לך במס ההכנסה וביטוח לאומי, בשביל להקטין את החובות במידה וניתן, ולקבל אומדן לגבי חובות המס השנתיות שלך בשביל להקל על חישוב תזרים המזומנים בעסק. במהלך הבדיקה נוכל להעריך האם אפשרי והאם כדאי להפקיד כספים לקופות גמל, פנסיה וקרנות השתלמות בשביל להפחית את חובות המס שלך ולהגדיל את ההון שלך.
גלילה לראש העמוד

כמה טוב שבאת


התחבר לחשבונך באתר

כיצד נוכל לסייע לך?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליך.

צרו עמנו קשר

דילוג לתוכן