לקביעת פגישה 058-7502227

לקביעת פגישה
058-7502227

אודות

על המשרד

נעים מאוד, אני בנצי, מנהל המשרד ויועץ המס הפרטי שלך

אני בן-ציון (בנצי) סליוז־אֹרן, חבר לשכת יועצי המס ומייצג מוסמך ברשות המיסים ובביטוח לאומי.

אני מאד גאה להגיד שכבר יותר מ 18 שנה יש לי את הזכות לעזור לבעלי עסקים לישון טוב יותר בלילה כשהם יודעים שיש על מי לסמוך.

התשוקה שלי למקצוע, ובעיקר האהבה לעזור לאנשים שמשקיעים את כל כולם בעשייה שלהם, הובילה אותי לפתוח פרקטיקה משלי. כך שהלקוחות שלי משלמים את המס המינימלי כחוק על הכנסותיהם.
אני עוסק בתחום הכספים, הנהלת החשבונות, מיסוי והליווי לעסקים מאז שנת 2002.
ואת המשרד, מסמינימלי, הקמתי בשנת 2005 אחרי שנים של ניסיון בתחום המיסוי, הביקורת והחשבונאות.
אני מלווה עסקאות ומספק ייעוץ מקצועי לחברות, עמותות, משקיעים, יזמים, ויחידים שזקוקים לזווית ראייה מקצועית ועם זאת מרעננת על היבטי המס השונים והמגוונים של הפעילויות שלהם. ההתמחות שלי היא סוגיות מס מורכבות, מיסוי בינלאומי וגילוי מרצון. ליווי וייעוץ מס היא הדרך שלי לעזור לאנשים עם חזון להגשים אותו בצורה המיטבית.
"גדלתי" במחלקת המיסים של PwC קסלמן וקסלמן, פירמת רואי חשבון מובילה שעומדת בסטנדרטים מחמירים שמנווטים את השוק העולמי, ואחת מארבעת פירמות השירותים המקצועיים המובילות בעולם. שם צברתי כמעט עשור של ניסיון, בין השאר בעבודה מול רשויות המס השונות, התמחות במיסוי בארץ ומיסוי בינלאומי, ביקורות , וטיפול במגוון רחב של לקוחות שונים. הניסיון שלי מוכיח שליווי וייעוץ מס מותאמים ומאד ספציפיים הם אלמנטים קריטיים להצלחה ושגשוג כלכלי בכל סיטואציה, בין אם מדובר בפיתוח מיזמים מקומיים, הקמת עסקים עם נוכחות בינלאומית, חיזוק עסקים קיימים, או דחיפה בכיוון הנכון עבור עסקים שנתקלים בקשיים.
8

גלילה לראש העמוד

כמה טוב שבאת


התחבר לחשבונך באתר

כיצד נוכל לסייע לך?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליך.

צרו עמנו קשר

דילוג לתוכן